Asortyment Moje zakupy

668-1 Trapezowa sukienka brokatowa z tiulowymi rękawami i dekoltem V - czarna

0
Cena: 281,00 zł 281.00
Zmień kolor
ilość szt.
Dodaj do przechowalni
Dostępność: TAK
Wysyłka w: 1 - 5 dni
* - Pole wymagane

Opis

Czarna sukienka koktajlowa z brokatowym połyskiem i rękawami z siateczki - Numoco

Wyobraź sobie wieczór, kiedy chcesz wyglądać elegancko i z klasą. Ta sukienka łapie światło subtelnym połyskiem, a Ty czujesz się pewnie od pierwszego kroku. To ten typ stylizacji, który pasuje na każdą okazję.

Model ma klasyczny, kobiecy krój, który pięknie układa się na sylwetce. Z przodu uwagę przyciąga dekolt w kształcie litery V, a długość przed kolano daje wygodę i świetne proporcje. Rękawy z delikatnej transparentnej siateczki dodają lekkości, a przy mankiecie są subtelnie rozszerzone i ozdobione uroczą, małą kokardką. Tył pozostaje gładki i minimalistyczny, dzięki czemu całość wygląda prosto i bardzo elegancko.

  • Materiał z brokatowym połyskiem - efekt glamour w wygodnym wydaniu
  • Rękawy z siateczki z delikatnie rozszerzonym mankietem i kokardką
  • Uniwersalny krój - idealna jako sukienka wieczorowa, sukienka na wesele i sukienka koktajlowa
  • Numoco - polska produkcja

Jeśli szukasz czerni, która wygląda z klasą i robi wrażenie w świetle, ta sukienka będzie Twoim pewniakiem. Dodaj szpilki lub botki i ruszaj na wyjście.

Czarna sukienka koktajlowa Numoco z brokatowym połyskiem, dekoltem V i siateczkowymi rękawami z kokardką. Polska produkcja, idealna na wesele.
Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 165cm wzrostu i ma ubrany rozmiar XS.
Wymiary: XS S M L XL XXL
Od paszki do paszki (A) 41 43 45 47 50 53
Pas (B) 37 39 41 43 46 49
Biodra (C) 45 47 49 51 54 57
Długość od pachy (D) 70 71 71 71 73 73
Długość od ramienia (E) 88 89 89 90 93 93
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl