Zwroty

Odstąpienie od umowy – Prawo zwrotu towaru

 


 

Gwarantujemy prawo do zwrotu towaru (odstąpienie od umowy) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W tym celu wystarczy:

  • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem powyższego terminu, w szczególności można je wysłać na adres poczty elektronicznej: sklep@besima.pl lub też pisemnie na adres: BESIMA ul. Szybowników 12, 62-023 Kamionki.

W celu przyspieszenia procesu zwrotu można skorzystać z gotowego formularza do wypełniania, który udostępniamy do pobrania z linku: formularz odstąpienia od umowy

 

Klient jest zobowiązany do odesłania towaru na własny koszt na adres: BESIMA ul. Szybowników 12, 62-023 Kamionki

Zwrot pieniędzy zostanie dokonany nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania produktu, którego dotyczy odstąpienie od umowy. Zwrócone zostaną również koszty przesyłki zgodnie z regulaminem sklepu.

 

Prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu produktu dotyczy tylko rzeczy, które nie noszą widocznych śladów noszenia wykraczających poza zwykły zarząd. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

 

Szczegółowe informacje prawa odstąpienia od umowy przedstawia regulamin sklepu internetowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl