Informacje o sklepie

BESIMA.PL – MODNA ODZIEŻ DAMSKA ONLINE, KTÓRA POWSTAJE WYŁĄCZNIE W POLSCE

 

Sklep Besima online działa nieprzerwanie od 2014 roku, został założony z myślą o odzieży damskiej najwyższej jakości i zadowoleniu wszystkich kobiet, którym nasza odzież będzie towarzyszyć każdego dnia. Wychodząc z tego założenia wybierając produkty, kolekcje do naszego sklepu skupiamy się na jakości materiałów, ich wykonaniu, aby móc zagwarantować jakość i satysfakcję z zakupionej u nas odzieży. Pracując nad asortymentem sklepu Besima.pl uwzględniamy obecnie panujące trendy modowe w kraju jak również style i kanony obowiązujące w krajach europejskich, między innymi w Anglii, Francji, czy we Włoszech.

 

Odzież Damska Besima

 

Besima współpracuje zarówno z dużymi, sprawdzonymi producentami odzieży damskiej jak również z wieloma innymi producentami, którzy dostarczają wyjątkowe pozycje do naszej oferty. Wszystko po to, aby zapewnić wyselekcjonowane propozycje pod względem stylu, fasonu i jakości. Pomimo wielu obwarowań staramy się zapewnić szeroki wybór odzieży, w którym znaleźć można między innymi sukienki wizytowe, koktajlowe, na co dzień jak i wiele innych sukienek oraz spódnice, koszule damskie, żakiety, tuniki, bluzki, spodnie, kurtki i płaszcze.

W sklepie odzieżowym besima.pl znajdują się ubrania wyłącznie nowe, pierwszego gatunku, oryginalne i posiadające komplet metek. W celu zapewnienia najwyższej jakości odzieży współpracujemy wyłącznie z producentami z Polski i ewentualnie z pozostałych krajów Europejskich. Każdy produkt, odzież dostarcza nam Polski producent i szwalnia w ten sposób wspólnie wspieramy lokalne krajowe firmy i Polską Modę.

 

Gwarancja Bezpieczeństwa

 

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy od zawsze podchodzili z pasją do jakości obsługi i zadowolenia klienta. Zaangażowanie oraz indywidualna obsługa każdej osoby to jeden z podstawowych elementów sklepu Besima. Chcąc zapewniać najwyższą obsługę zlecamy badanie naszego sklepu pod względem przestrzegania praw klienta. Wynikiem tego jest uzyskany Certyfikat Sklepu Prokonsumenckiego, gwarantujący, iż sklep Besima.pl dba o prawa klienta i przestrzega prostych i jasnych reguł związanych z reklamacją czy prawem zwrotu towaru. Oznacza to, iż każda osoba dokonująca zakupu w naszym sklepie ma prawo do wymiany lub zwrotu odzieży bez podawania przyczyny. Jesteśmy do dyspozycji kiedy tylko pojawią się wątpliwości i pytania, w tym celu najlepiej się z nami skontaktować poprzez pocztę e-mail lub telefonicznie.

 

Kolekcje Besima

 

Jednym z założeń sklepu online besima.pl są propozycje kolekcji BESIMA, które to starannie wyszukujemy i dobieramy spośród tysięcy ubrań. Takie pozycje mają naszą indywidualną studyjną sesję zdjęciową oraz sesję plenerową, poprzez którą chcemy ukazać ubrania tak jak na co dzień są noszone. Nasza modelka prezentująca taką odzież nie posiada ekstrawaganckiego makijażu, a zdjęcia nie są poddawane nadmiernemu retuszowaniu niedoskonałości. Wszystko to ma na celu przedstawić prezentującą modelkę wraz odzieżą w sposób jak najbardziej naturalny wykluczając sztuczność przekazu.

 

Wiele więcej informacji o nas oraz naszych nowościach, promocjach czy ofertach specjalnych przekazujemy w naszym newsletterze.

Pamiętajmy kupując Polskie produkty wspieramy Polskie firmy i dajemy miejsca pracy w naszym kraju, a wszelkie podatki są odprowadzane w kraju #wspierampolskie #kupujepolskie 

Dokładamy starań, aby każda osoba odwiedzająca nasz sklep internetowy była zadowolona. Dla stałych klientów zespół Besima.pl przydziela indywidualne stałe rabaty oraz specjalne dedykowane oferty. 

 

 

Twoja Moda – Twój Dzień

 

Zespół Besima

 

Besima Sklep Prokonsumencki

 

 

 

 

BESIMA.pl 

Marsyl Fashion

z siedzibą w Kamionkach przy ul. Szybowników 12
NIP 7821186311,
REGON 630675894

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl