Czas realizacji i dostępność

Dokładamy starań, aby zamawiana odzież w Besima.pl była dostarczona w najkrótszym możliwym czasie. Nieustanie pracujemy aby wszystkie produkty miały aktualne i prawidłowe informacje dotyczące czasu realizacji i dostępności produktów. Cała odzież damska w ofercie sklepu Besima online pochodzi od polskich producentów i jest na bieżąco doszywana w szwalniach, każdy produkt w ofercie sklepu powstaje w Polsce. 

 

Każdy produkt ma podaną dostępność, którą można sprawdzić przed dokonaniem zakupu. Sprawdzenie dostępności można dokonać poprzez wybranie rozmiaru produktu, w tym momencie w karcie produktu powyżej rozmiaru zostanie wyświetlona jego dostępność.

 

Rodzaje dostępności produktu:

 

24H – Dostępny produkt na magazynie i jego przygotowanie następuje zaraz po zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie, bądź od razu po złożeniu zamówienia przy wybraniu opcji płatność przy odbiorze.

 

1-5 dni – Produkty w trakcie realizacji od dostawców, jest to chwilowy brak produktu. Codziennie są doszywane i uzupełniane produkty na magazynie sklepu. Wysyłka następuje najczęściej w ciągu 2-3 dni roboczych.

 

2-7 dni – Oczekiwanie na dostawę produktu od dostawcy. Jest to produkt, który jest w bieżącej produkcji i systematycznie dosyłany na nasze magazyny. Dostawa najczęściej następuje do 5 dni roboczych.

 

3-14 dni – Brak produktu na magazynie, a czas realizacji jest wydłużony ze względu na duże zainteresowanie. Czas dostawy nie przekracza jednak 14 dni roboczych.

 

Automatycznie po wysłaniu towaru otrzymują Państwo wiadomość e-mail z informacją o realizowanej dostawie. Niezależnie od wybranej formy dostawy przesyłka następuje w ciągu 1 dnia roboczego.

 

W sytuacji, gdy zamówienie dotyczy większej ilości produktów z różnym czasem dostawy, zamówienie będzie czekało na skompletowanie wszystkich pozycji. Czas w takim wypadku jest liczony dla produktu z najdłuższym terminem dostawy. W przypadku, gdy zależy Państwu na pilnej dostawie jednego z kilku produktów, prosimy o kontakt ze sklepem.

 

W sytuacji gdy, niezależnie od naszych starań, sprowadzenie towaru w podanym terminie nie będzie możliwe, w takim przypadku sklep zobowiązuje się o tym powiadomić klienta i wskazać termin realizacji zamówienia lub przedstawić alternatywne propozycje w tym również zwrot pieniędzy.

 

 

DOSTAWY

Jak przebiega dostawa za pośrednictwem jednej z wybranych form opisujemy w kilku słowach poniżej:

Kurier DPD - Czas dostarczenia paczki wynosi 24 godziny w dni robocze w godzinach 8-18. Przy powyższych terminach nie uwzględnia się sobót, niedziel i dni wolnych od pracy. W dniu nadania paczki jest wysyłana automatyczna informacja o jej nadaniu do klienta na wskazany w zamówieniu adres mailowy wraz z linkiem do śledzenia przesyłki. Jeżeli przesyłka nie dotrze do zamawiającego oraz zamawiający nie otrzyma informacji o próbie dostarczenia przesyłki przez kuriera w ciągu 48h, należy na adres e-mail sklepu sklep@besima.pl przesłać informację o niedoręczeniu przesyłki.


Paczkomat InPost 24/7 - dostawa do urządzenia Paczkomat o określonej lokalizacji. Przesyłka w takim przypadku jest do obioru najczęściej po upływie 24h z wybranego wcześniej paczkomatu. Informacje o dostępnej do odbioru przesyłce zamawiający otrzyma poprzez sms wysyłany przez operatora InPost.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi.

 

Zespół Besima

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl