Sposoby płatności


Dla Państwa wygody i szerszej możliwości udostępniamy dogodne, szybkie i bezpieczne formy płatności.

Płatność za zamówienie w sklepie internetowym Besima jest możliwa na kilka sposobów:Za pobraniem


Jest to forma wysyłki zamówienia wraz z kosztem przesyłki za, którą płatności dokonujemy przy odbiorze. Przy wyborze formy płatności ''za pobraniem'', za przesyłkę należy zapłacić kurierowi lub w paczkomacie.

 


 

Wpłata na konto

 PKO Bank Polski


Przelewem zwykłym lub wpłata gotówkowa w urzędzie pocztowym (przedpłata) na rachunek bankowy Marsyl Fashion podanym w potwierdzeniu zamówienia lub na stronie Besima.pl
Przy wyborze formy płatności "przelew" kwotę należności za zamówienie należy przelać na dane wskazane w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. W uwagach przelewu konieczne jest podanie numeru zamówienia, które jest niezbędne do identyfikacji wpłaty z zamówieniem. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu Besima.

Dane do przelewu:

Marsyl Fashion 

ul. Szybowników 12

62-023 Kamionki

numer konta:

52 1020 4027 0000 1402 1401 2597

Dla przelewów zagranicznych: 

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

 


 Płatność Przelewy24

Po złożeniu rekomendujemy domyślnie płatności obsługiwane przez stronę Przelewy24, szybką i bezpieczną płatność elektroniczną będzie można dokonać korzystając w formy płatności BLIK, GPay, płatność kartą Visa lub Mastercard, przelewy z konta również mobilne. Po zaakceptowaniu zamówienie zostanie uruchomione automatyczne przekierowanie na stronę Przelewy24, gdzie postępujące zgodnie z instrukcją i wyborem dokonasz bezpiecznych płatności. Szczegółowe informacje o usłudze Przelewy24 na stronie https://www.przelewy24.pl/

 


 

Płatność PayU


Po złożeniu zamówienia, nastąpi przekierowanie na stronę PayU gdzie będzie można sfinalizować transakcję według wybranej płatności elektronicznej w tym również BLIK oraz płatności kartą Visa lub Mastercard. W takim przypadku po przekierowaniu na stronę płatności prosimy postępować zgodnie z podawanymi wskazówkami postępowania. Szczegółowe informacje o usłudze PayU na stronie PayU www.payu.pl.

 


 

 

Płatność PAYPAL

 


W przypadku wyboru płatności PayPal po złożeniu zamówienia, nastąpi przekierowanie na stronę PayPal gdzie będzie można sfinalizować transakcję ze swojego konta PayPal, bądź dokonać płatności kardą Visa, Mastercard. Więcej o usługach PayPal na stronie https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home

 


 

Forma płatności typu przedpłata nie gwarantuje dostępności towaru spoza magazynu besima.pl. W takim przypadku kwota za niezrealizowaną część zamówienia będzie zwracana na konto klienta w terminie nieprzekraczającym 14 dni roboczych od dnia informacji o braku możliwości zrealizowania zamówienia.

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo danych podczas zakupów w naszych sklepie, połączenie przy zakupach i logowaniu są szyfrowane a gwarantuje to certyfikat SSL.

Nasz sklep internetowy besima.pl posiada certyfikat SSL, który zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych podczas robienia zakupów. Sprawdzić to można zwracając uwagę na pasku adresu strony podczas wprowadzania danych. Widoczny jest wówczas początek adresu jako https:// podświetlony na zielono lub szara kłódka - oznaczający połączenie szyfrowane (forma wyświetlana zależna jest od używanej przeglądarki internetowej)

Zespół Besima

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl